MH2029-121Y
120 Ohms 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 100mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
2ZLDT-MH2029-121YTR
OPN#
MH2029-121Y
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN