BLM18SN220TH1D
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 8A 4mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
UC2CQ-BLM18SN220TH1DTR
OPN#
BLM18SN220TH1D
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
14 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Mfr. Version
Technical Documentation
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS |
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |