GZ1005U121CTF
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 500mA 200mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ZL4WH-GZ1005U121CTFTR
OPN#
GZ1005U121CTF
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN