ACML-0402H-121-T
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 500mA 200mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
DEGNW-ACML-0402H-121-TTR
OPN#
ACML-0402H-121-T
Manufacturer
Description
BEAD 120 OHMS @ 100MHZ 0.500 A 2