ACML-0402H-152-T
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 100mA 1.2Ohm
Images are for reference only.
SkyChip No.
0I6A7-ACML-0402H-152-TTR
OPN#
ACML-0402H-152-T
Manufacturer
Description
BEAD 1500 OHMS @ 100MHZ 0.100 A