BBSJ00100505152Y00
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 100mA 1.15Ohm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ZFLAR-BBSJ00100505152Y00TR
OPN#
BBSJ00100505152Y00
Description
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN