ACML-0402H-601-T
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 550mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
78X0Y-ACML-0402H-601-TTR
OPN#
ACML-0402H-601-T
Manufacturer
Description
BEAD 600 OHMS @ 100MHZ 0.300 A 5