GZ1005U601CTF
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 550mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
H60UP-GZ1005U601CTFTR
OPN#
GZ1005U601CTF
Description
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN