ACML-0402H-700-T
70 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 700mA 100mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
3WRRO-ACML-0402H-700-TTR
OPN#
ACML-0402H-700-T
Manufacturer
Description
BEAD 70 OHMS @ 100MHZ 0.700 A 10