ACML-0805H-310-T
31 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
50QMP-ACML-0805H-310-TTR
OPN#
ACML-0805H-310-T
Manufacturer
Description
BEAD 31 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 30