MH2029-300Y
30 Ohms 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 25mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
9RM8Z-MH2029-300YTR
OPN#
MH2029-300Y
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN