BLM15BX121SN1D
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 600mA 170mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
45H22-BLM15BX121SN1DTR
OPN#
BLM15BX121SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN