ACML-0805H-600-T
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 50mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
MIBQZ-ACML-0805H-600-TTR
OPN#
ACML-0805H-600-T
Manufacturer
Description
BEAD 60 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 50