WLBD2012HCU600TH
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
UA8Y9-WLBD2012HCU600THTR
OPN#
WLBD2012HCU600TH
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN