FCB-0805-600P
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
KND5O-FCB-0805-600PTR
OPN#
FCB-0805-600P
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
22 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Technical Documentation
| HTSUS |
| MSL | 1 (Unlimited) |
| REACH Compliance | REACH Non-Compliant (SVHC > 0.1%) |